Alfa Romeo 156 (1998) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
29 000 Kč

Alfa Romeo 156 (1998)

216 000 km
Benzin
Manuál
Kroměříž
Karoserie
Sedan
Výkon
106 kW
Objem
1 800 ccm
Poznámka

Prodám A.R.156,r.v.98,106kw,dovezena před cca.7 lety z IT po 1.majiteli se serv.knihou.Auto nebylo nikdy havarovano a žádné díly nejsou měněny ani přelakovány.Auto je bez koroze. Před cca.2 lety měněna spojka, svíčky,spodni ramena,rozvody atd.Spolehlive, denně v provozu a vždy bez problémů.Najezd 216xxx km-poctivych.Udrzovane a nenapadené domácím kutilem.Vady:kolísá volnoběh,potukává PR.hor.rameno,doplnit klimu..Kupuji kombi-jinak bych neprodával.

Prodávající
Daniel d.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!