Ford S-MAX (2006) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 1 další fotka
110 000 Kč

Ford S-MAX (2006)

305 000 km
Nafta
Manuál
Jablonec nad Nisou
Karoserie
MPV
Výkon
103 kW
Objem
2 000 ccm
Poznámka

prodám Ford s-max rok výroby 2006/2,0litr/103kw, panoramatická střecha, zabudovaná navigace, 7- místní. najeto 305 000 km. Na 300 tisících měnění rozvody, výměna hlavy, nové čerpadlo a repasovaný alternátor. Na 305 tisících vyměněn olej a veškeré filtry. Do budoucna bude nutné provést repasovaní turba (cca 6tisicova investice), na levém boku lehce promáčkly blatník (oprava cca 2,5 tisíc). Nová STK od 3.ledna 2019. K autu nové zimní kola Michelin ( první sezóna ) na plecháčich a letní kola na diskach. do auta se celou dobu tankuje pouze více oktanova nafta. spotřeba 6,6 litrů

Prodávající
Lubo š.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!