BMW Řada 5 (2004) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
100 000 Kč

BMW Řada 5 (2004)

347 000 km
Nafta
Manuál
Plzeň
Karoserie
Kombi
Objem
3 000 ccm
Poznámka

Prodám nebo vyměním svoje bmw. Auto je celkem v dobrém stavu. Najeto 347tkm, technická do 2021. Vybava: Kožené sedačky, navigace, tempomat, vyhrivane sedačky, 4 el. Okna, klimatizace, cd changer, hifi ozvučení s mp3 mehanikou. Auto je na 18" kola s letními pneumatikami, k tomu přidám 16" s zimakama. Provedení opraví: nové přední tlumiče Bilstein včetně prahovek, dorazí a horní uložení. Nové vodní čerpadlo, alternator, řemeny, olej, filtry, nové čerpadlo v nádrži. Nová baterka Exide Premium 100Ah v záruce, a ještě další věci na které si teď nevzpomenu. Vady: přední kapota spíš na výměnu, mám ji objednanou snad ji stihnu ještě vyměnit (nebo dám slevu). Kosmetické vady na laku od běžného provozů. Únik chladicí kapaliny nic hrozného, pokud to stihnu taky udělám. Svítí DSC prej kroužek pod volantem. Více do telofonu...

Prodávající
Stoe v.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!