Mazda MX-5 (1998) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
40 000 Kč

Mazda MX-5 (1998)

225 308 km
Benzin
Manuál
Praha
Karoserie
Kabriolet
Objem
1 800 ccm
Poznámka

Je k mání NB 1.8. Rok výroby 1998, najeto cca 140 000 mil. Anglán. Má to “novou” střechu. Motorově ok, někde trochu kape olej, ale žádná tragédie, po 1500km jsem nic nedolejval... jinak ještě slušná spojka a auto celkově jede pěkně. Leštěnka to ale není. Koroze je samozřejmě součástí prodeje, primárně jsou postiženy, zadní prahy a podběhy. Interiér je pěkný, jediným mínusem je lehce natržená sedačka řidiče. Jo a klasicky ulomený pant u opěrky, ale tak to podle mě už vyjíždělo z fabriky. K vidění v Praze (Hostivař). Cenu bych si představoval cca 40k, ale dohodě se bránit nebudu.

Prodávající
Micha l.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!