BMW Řada 3 (2003) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 4 další fotky
70 000 Kč

BMW Řada 3 (2003)

230 000 km
Nafta
Manuál
Nymburk
Karoserie
Kombi
Výkon
110 kW
Objem
2 000 ccm
Poznámka

Prodám BMW E46 320D 110 KW r. v. 2003 najeto poctivých cca 230000km původem Itálie, vozidlo jsem si dovezl v roce 2010 ze salonu kde ho předchozí majitel nechal na protiúčet a bral nové. V posledních dvou letech dělané: komplet podvozek SACHS + brzdy. Nový chladič vzduchu (starý byl proseknut od kamínku) anti korozní nástřik podvozku a dutin RUST STOP. Měněny Airbagy v CarTec Praha (BMW dělá zdarma po několika letech) Některé díly přelakovány z důvodu posekání od štěrku (aby to nerezavělo), pravidelná údržba, tažné zařízení. Vozidlo je bez zjevných vad, spolehlivé se super spotřebou 5L. Více info po tel.

Prodávající
Fish T.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!