Opel Vectra (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
Právě prohlíží 13 lidí
+ 6 dalších fotek
9 000 Kč

Opel Vectra (2002)

215 600 km
Benzin
Manuál
Javorník
Karoserie
Hatchback
Výkon
108 kW
Objem
2 198 ccm
Ekologická daň
Zaplacena
Poznámka

Automobil je pojízdný, s lehkými závadami. +ABS +Ovládací prvky na volant +Tempomat +Klimatizace +Polokožený interiér (syntetická kůže) +Zasklívací materiál vozidla polepen tónovanou fólií (dle legislativy pouze zadní dveře pasažérů a 5.dveře) +Nové tlumiče, pérování a čepy (přední náprava) +Nové brzdové destičky -Vady laku a mírná koroze karoserie (neovlivňuje provoz vozidla) -Vada plynových tlumičů u 5.dveří -Vada ventilace chlazení , spojovací konektor pro komunikaci s řídící jednotkou motoru je opotřebovaný a dochází k samovolnému odpojení ventilace chlazení, při nehybnosti vozidla po delší dobu při nastartovaném motoru dochází k jeho přehřátí. -Značky SPZ v depu !NUTNO MÍT NA PAMĚTI! Osobní odběr v Javorníku, Smetanova 304, okres Jeseník, PSČ 79070 E-mail: sloupova.lucie@gmail.com

Prodávající
Lucie Sloupová
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!