Volkswagen Bora (2000) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
40 000 Kč

Volkswagen Bora (2000)

314 000 km
Nafta
Manuál
Nymburk
Karoserie
Kombi
Výkon
85 kW
Objem
1 900 ccm
Poznámka

Prodam Boru motorizace 1.9tdi PD 85kw, najeto 314t motorický táhne pěkně. Vybava také super. Vše v El. PAL počítač maxi dot, digi klima (chladí pěkně), 4xokna v El., dálka centrál +2klice.tazne, hagusy, roleta kufru, Eco zaplaceno.komplet Nové brzdy,4x kotouče 2x destičky, naj 500km. Turbo, převodovka ok, spojka také zabírá pěkně. STK je ještě rok, drobné oděrky, páté dveře už trochu rezly a jsou opravovne. Čistě udržované auto. Svítí čidlo oleje jen hladina, vyměnit čidlo a nějaký servis. Auto jede normálně. Platí do smazání nebo výměna za 1 octavku combi.

Prodávající
M. K.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!