Škoda Superb (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 4 další fotky
39 000 Kč

Škoda Superb (2002)

404 000 km
Nafta
Manuál
Příbram
Karoserie
Sedan
Výkon
96 kW
Objem
1 900 ccm
Poznámka

Cena 39 000Kč. Stav tachometru 404tis. km. Rok výroby 2002 1.9TDI 96KW manuální převodovka. Auto je obuté na dva roky starých zimních gumách za 10 000Kč(na plecháčích). Kola z obrázkz nejsou k dispozici(nechám si je k novému autu). Rozvody dělány 358tis. km. Dělané pření brzdy.Technická do 4/2020. Olej měněn ve 402tis. km. Motorově funguje auto skvěle. Důvodem prodeje je koupě nového auta. Cena pevná Na pravé straně je při jízdě na nerovném povrchu slyšet rameno nebo tlumič - nevadí při jízdě - oprava cca 3 000Kč Možnost projet se autam je do 16.12.2019 - pak mi končí povinné ručení -> auto dám do depozitu.

Prodávající
Jakub Š.
Kontaktní formulář
Přidat do oblíbených Odebrat z oblíbených Nabídnout cenu Sdílet Nahlásit inzerát

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!