BMW Řada 5 (2003) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
100 000 Kč

BMW Řada 5 (2003)

347 000 km
Nafta
Automat
Liberec
Karoserie
Sedan
Výkon
142 kW
Objem
3 000 ccm
Poznámka

Prodáme naši E39 530d Jedná se o auto z roku 2003, tachometr na 347***, nová STK do 2021, Motor -142kw, automat, bez žádných problémů, automat nový nájezd cca 60***, Stav - není to nové auto, drobná kosmetika a není originál zadní M nárazník. Výbava - Individuál, komplet krásná hnědá kůže, výhřev, šíbr, vak na lyže, multifunkční volant na pak klasika co má většina aut, klima, el. okna a další. Kola - originál M , R17 pneumatiky 80%, rezerva taktéž originál M , BONUS sada zimních kol ALU BMW s pěkným vzorem. 2ks loni nové. Více info poté na telefonu. Cena je pevná. Existuje možnost výměny, O1 RS například nebo O1 TDI super stav.

Prodávající
Krá l.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!