BMW Řada 5 (2004) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
105 999 Kč

BMW Řada 5 (2004)

265 000 km
Nafta
Automat
Šumperk
Karoserie
Kombi
Výkon
160 kW
Objem
3 000 ccm
Poznámka

Na autě je nové udělaná váha vzduchu, hadice od turba, výměna olejů, výměna olejového, palivového, vzduchového filtru, vyčištěné svody ze střechy, nová baterie VARTA, nové zadní kotouče, Na autě jsouu obuty letní gumy DUNLOP AA+ sportmax s 80% vzorkem a koly style 167, k autu také přidám alu disky style 134, které může posloužit jako zimní obutí. (nyní na nich jsou letní s vzorkem na dojetí) K autu je taky udělán nový klíček. Výbava obsahuje např. panoramatickou střechu, navigaci, el. zrcátka, okýnka, Xenony, tempomat, senzor deště, automatické svícení, navigace, CD přehráváč, supr BMW telefon ????,vyhřívání zadního okna,výklopné zadní okno, atd... je to automat a najeto 265 tisíc, r.v. 2004 s STK do 1/2019 budu dělat novou ;-) Důvod prodeje přechod na e90

Prodávající
Petr K.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!