Mazda 6 (2003) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
59 000 Kč

Mazda 6 (2003)

141 000 km
Benzin
Manuál
Praha
Karoserie
Sedan
Výkon
122 kW
Objem
2 300 ccm
Poznámka

Prodám Mazdu 6 2,3 122 kW, s garantovaným nájezdem 141 tis km. první registrace 29.12.2003 , vyjma kožených sedaček plná výbava, zachovalí stav, výborný technický stav, z neduhů počínající koroze viz foto, prázdná klima, vyšisované sedadla zadní část viz foto. Jedná se o nový dovoz z Německa. Při prodeji Vám dám papírovou převozní značku na 10 dní + veškeré doklady k přepisu. Na úřadě už jen zaplatíte klasických 800 Kč za přepis a dostanete RZ dle Vašeho kraje.

Prodávající
Antonín T.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!