Hyundai Scoupé (1993) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
25 000 Kč

Hyundai Scoupé (1993)

90 000 km
Benzin
Manuál
Praha
Karoserie
Kupé
Výkon
65 kW
Objem
1 500 ccm
Poznámka

Hyundai Scoupe 1.5i 65kW rv 93, v dobrém stavu, za poslední rok: Motor po GO, nová spojka, spojková hydraulika, všechny kapaliny, centrální zamykání a opravena nebo nahrazena spousta věcí tak aby auto bylo jako když vyjede z fabriky, chybí pouze pár drobností jinak je interiér moc hezký. Lehká koroze na notoricky exponovaných místech, nic vážného. K autu mám i příčníky Thule, kůži na kapotu, kapotu, zadní nárazník a ofuky, umím i sehnat náhradní díly. Nájezd 90tk autu věřím, EKO se neplatí, nové v ČR Cena k jednání, do veterána mu zbývají tři roky, už teď je to ale zajímavý youngtimer zbývá jich už jen pár.

Prodávající
Jiří J.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!