Peugeot 306 (1997) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 4 další fotky
29 000 Kč

Peugeot 306 (1997)

216 000 km
Benzin
Manuál
Ústí nad Orlicí
Karoserie
Kabriolet
Výkon
65 kW
Objem
1 600 ccm
Poznámka

prodam svého peugeot 306 v kabrioletu. 1.6i 65kw, rv.97 najeto 216000km, Eko zlodějina zaplacena, STK 7/2020. el všechna okna, mam k němu 2x klič. Před stk udělaná komplet přední náprava všechny ramena a čepy, udělané zadní brzdy, vyměněné všechny filtry, svíčky, i oleje a vyměněné zadní okno. Všechny práce můžu doložit fakturama. kosmetické vady má není to nové auto ale asi tak největší jsou odlupující se lak na kufru, dvě malinkaté trhlinky na střeše které jsou vyspravené a centrál na dálku nefunguje. Střecha je mechanická a jde krásně lehce složit i natáhnou a je to práce na pár sekund. S autem je hodně legrace a lidi si vás na 100% všimnou tohle auto se nedá přehlídnout. :D Neprodával bych ale dělám rekonstrukci a na auto není čas a jen stojí. Nebráním se dohodě nebo výměně. Prosím pište jen vážní zájemci a ne lidi co mi píší že za 10tis vezmou hned na takové emaily nebudu ani neodpovídat. Děkuji za pochopení. Pro více informací nebo fotek pište rád odpovím.

Prodávající
Marti n.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Před koupí si ověř skutečné kilometry!
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!