BMW Řada 3 (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
69 000 Kč

BMW Řada 3 (2002)

342 611 km
Nafta
Manuál
Nový Jičín
Karoserie
Kombi
Výkon
135 kW
Poznámka

Origo Mpaket,vyhrivane sedacky v elektrice s pameti,dvd,tv,navi,klima,multifunkčni volant,tempomat,vsechny okna v elektrice...po vymene oleje,filtru( pal.kabin.olej.) NOVÉ-silenbloky motoru,intercooler,zadni desticky,podtlakove hadičky, predni vrtane kotouce, zanovni pruziny a tlumice Nefunkcni šibr( motorek novy mam k tomu)nejde rucka chybi vnitrky(taky dam k autu) lehka koroze viz foto,nutno presit volant,pravy silenblok ramene je spatny,zadni gumy ko K auto nake dily plus R18

Prodávající
solis s.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!