Peugeot 206 (2004) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
39 990 Kč

Peugeot 206 (2004)

153 000 km
Benzin
Manuál
České Budějovice
Karoserie
Kabriolet
Objem
1 600 ccm
Poznámka

Prodám Peugeot 206 CC, najeto 153xxx km, palubní počítač, AC, El. Okénka, stahování střechy, Benzin 1.6 atmosféra, 16V, olej měněn po 15 000 km, rozvody ve 110 000km, nová naplněna AC, rok výroby 2004,ABS, kožený interiér opečovávaný přípravky na kůži, orig. Rádio... Auto je bez nutných investic.. Vady: kosmetická vada na zadní straně kufru - promáčklina, lehká geometrie se kterou jsem auto již koupil, nemá vliv na sjízdnost kol apod.... Po rychlé domluvě jsem ochotný slevit..

Prodávající
Václav .
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!