Porsche Cayenne (2005) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 1 další fotka
179 000 Kč

Porsche Cayenne (2005)

180 000 km
Benzin
Automat
Teplice
Karoserie
SUV
Objem
4 500 ccm
Poznámka

Nová STK, platnost do 1/2021.Koupeno v ČR v Porsche Praha. Najeto 180tis. km. Výroba 2005. 4.5 8V, 400 koní, automat, sekvenční řazení + na volantu, 2 zónová klima, vyhřívané všechny sedačky, kůže, senzor deště, senzory tlaku pneu, závěs, vyhřívání volantu (bomba věc), vyhřívané zadní i přední sklo. Sedáky a volant s el. posuvem s pamětí. Navigace +TV. Nové všechny kotouče a desky. Redukční převodovka, uzávěrka, nastavitelná tuhost a výška podvozku. Auto je flexifuel, můžete tankovat do jedné nádrže benzín i E85 (22,50Kč). Luxusní svezení. Cena náhradních dílů stejná jako u VW.

Prodávající
Martin m.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!