Renault Scénic (2003) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 2 další fotky
33 000 Kč

Renault Scénic (2003)

217 798 km
Nafta
Manuál
Praha
Karoserie
Hatchback
Výkon
60 kW
Objem
1 500 ccm
STK
04. 2021
Ekologická daň
Zaplacena
Poznámka

Prodám automobil Renault Scenic druhé generace s naftovým motorem 1.5 dci 60kw. Rok výroby 2003. Servisovane. Najeto 217798km. Stk do dubna 2021! V srpnu nová baterie. Na svoji velikost uvnitř překvapivě prostorné, praktické vozidlo s velmi nízkou spotřebou(po Praze do 5 litrů!). Na svůj věk zachovalé, udržované, denně v provozu. Tankována pouze premiová nafta. K vozidlu dávám zdarma nové kulové čepy, které je v nejbližší době potřeba vyměnit. Před koupí možnost kontroly vaším mechanikem a napíchnutím na diagnostiku. Pro více info volejte 797662515.

Prodávající
Stanislav S.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!