BMW Řada 3 (2006) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 2 další fotky
148 000 Kč

BMW Řada 3 (2006)

219 000 km
Nafta
Manuál
Český Krumlov
Karoserie
Sedan
Výkon
120 kW
Poznámka

Prodám BMW v top stavu. Auto je bez škrábance a v perfektním stavu. Nikde nic neklepe, neboucha. Motor běží hladce. Nové turbo.Rok výroby 2006. Nový olej a filtry. Interiér zachovalý. Je to opravdu krásný kousek žádná vybehana kraksna. Stav km 219000. Km sedí dám klidně záruku do smlouvy. Pro více info tel. Výměna pouze za Bmw e90 330i 325i 330d 130i na prodej nechvatam jsem s autem spokojen je každý den v provozu.

Prodávající
Bmw b.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Před koupí si ověř skutečné kilometry!
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!