Volkswagen Touareg (2006) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
195 000 Kč

Volkswagen Touareg (2006)

323 000 km
Nafta
Automat
Přerov
Karoserie
SUV
Objem
3 000 ccm
Poznámka

Prodám Volkswagen Touareg 3.0 TDI rok 2006 najeto 323000 automat. Původ CZ druhy majitel 5 let, nehavarovano. Pravidelný servis 10 tkm, při 250000 provedeno chemické čištění DPF + novy software ,pravidelně při servisu dělaná regenerace filtru -funkční 100% jezdím do zahraničí !!!Letni ALU 20 zimní 17 ,vše v el.vyhrivane el.sedacky ,webasto ,taž.zařízeni 3.5 T vzduch +nastavitelný podvozek vše funkční senzory deště,světel,stmívání,přední zadní pdc, kamera .Nove brzdy komplet ,ložiska ,uložení kardanu vzpěry kufru,krásný čistý neponičený interiér ....

Prodávající
Zdeněk M.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!