Škoda Octavia (2000) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
75 000 Kč

Škoda Octavia (2000)

230 000 km
Benzin
Manuál
Opava
Karoserie
Kombi
Výkon
132 kW
Objem
1 800 ccm
Poznámka

Prodám svoji ovečku. Nejsem moc výřečný, ale pokusím se milovanou nějak popsat☺️. Takže najeto to má podle budíků prej 230xxxkm. O auto je pečlivě staráno. Leštím i malinkou šmouhu. (Na fotkách je ale špinavá:-(). Olej měním co 8tkm. Žádný přesahy... Nejsem blázen. Nikde nic neteče, nebouchá, ale tichá rozhodně není. Nemá laďák, ale chtěl jsem ho dávat. Teď už to kašlu. Prodávám z důvodu lepší nabídky novějšího auta. Výbava: 4x el. Okna Vyhřívané přední sedadla Vyhřívané celní sklo Vyhřívané zrcátka El. Šíbr (střešní okno) Manuální klimatizace (podle mě spolehlivější než ten váš Climatronic či co) Stabilizace vozidla ABS Led osvětlení interiéru. El. Ovládaná zrcátka. Zadní stěrač. RS nárazník. Aby jí to slušelo. Rádio (nečekaně) CD přehrávač. Úpravy: Chip na 132kw od společnosti ProfiChipTunning Sportovní filtr pro velký úspěch. (Má to lepší zvuk) Kapánek snížený podvozek NGK svíčky. Jede to jak blázen Důležité servisy: Nové sériové turbo před 25 tisíci. Rozvody před 30 tisíci. Nové brzdy (komplet) všechny 4 Nové přední tlumiče a pružiny. A samozřejmě měněny všechny filtry a náplně. Cena je pevná. Nesmlouvám. Maximálně na místě když mi koupíte čokoládu. Každý by měl vědět hodnotu svého auta. Já si jí hodnotím takhle. Na prodej příliš nespěchám.

Prodávající
Jakub S.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!