BMW Řada 3 (1999) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
Právě prohlíží 12 lidí
+ 5 dalších fotek
40 000 Kč

BMW Řada 3 (1999)

228 000 km
Benzin
Manuál
Nový Jičín
Karoserie
Sedan
Výkon
77 kW
Objem
1 900 ccm
Ekologická daň
Zaplacena
Poznámka

Pouze Vyměním BMW E46 316 1.9 LPG najeto 228xxxkm stk 2020/4 LPG 2022 na autě nic neboucha, je plně pojízdné spotřeba velmi nízká :) interiér v černé barvě předek polokůže vzadu kůže, jinak je auto snížené, za mě proběhla výměna zadních ložisek i nábojů, a tlumičů,a také nové zadní kotouče auto momentálně nic nepotřebuje jinak nový olej v motoru i v diferaku plus všechny kapaliny, R17 letní a zimní sada R15 vyměním pouze za něco v TDI hlavně ne 1 octavky a pasáty B5 nejlépe BMW E46 320, Passat B6 nebo 2 octavu, při koupi do konce ledna výrazná sleva důvod prodeje koupě jiného auta děkuji

Prodávající
David D.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!