Volvo S80 (2003) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
72 000 Kč

Volvo S80 (2003)

378 000 km
Nafta
Manuál
Nový Jičín
Karoserie
Sedan
Výkon
120 kW
Objem
2 400 ccm
Poznámka

Dobrý den, prodám Volvo S80,2,4 D5, r.v. 2003, 120 Kw.Tachometr 378 000. Na autě jsou nové přední tlumiče+pružiny, silentbloky v ramenech, kulové čepy, nové turbo, jednotky xenonů, olejové čerpadlo, palivový filtr, stěrače. Olej pravidelně měněn po 15 000 Km.Auto jezdilo denně cca 80 km dálkové jízdy a najezdí bez problémů spoustu dalších kilometrů. Spotřeba cca 6 L/100 km. Dohoda jistá.

Prodávající
Jan F.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!