Mini Cooper (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 4 další fotky
95 000 Kč

Mini Cooper (2002)

165 726 km
Benzin
Manuál
Přerov
Karoserie
Hatchback
Výkon
85 kW
Poznámka

Auto pravidelně servisováno,STK 6.12 2020,Dvě sady ALU pneu,letní 17 , zimní 15, nové pneu,velký servis,nový chladič,stahovačky oken,ložiska ,kabely ke svíčkám,brzdy,oleje atd. Digitální klimatizace, kožené sedačky, elektrické zrcátka. Mini Cooper 85kw .Auto vlastním od roku 2015,takže veškeré opravy udělány.Před rokem nová spojka , baterie,atd. Pravidelně ježděno a servisováno. Může si koupit levnější dovoz ,ale nacpete do toho několik desítek tisíc jako já.Cena k jednání 95.000.-

Prodávající
Lucie M.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!