Ford Focus (1999) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 6 dalších fotek
29 000 Kč

Ford Focus (1999)

141 261 km
Benzin
Manuál
Praha
Karoserie
Kombi
Výkon
74 kW
Objem
1 600 ccm
Poznámka

Dobrý den, se slzou v oku prodám svůj Ford Focus. Fordíka s emusím zbavit, protože jsem dostal do opatrovnictví jiné auto a vlastnit 2 auta je pro mě nereálné. Auto jsem koupil po majiteli, který si auto dovezl z Itálie a 8 let ho zde užíval, poté přesedlal na novější model Focus. Auto jezdilo převážně delší trasy (Chorvatsko, Rakousko, Itálie atd....). Auto má vzhledem ke svému věku nějaké mouchy, ale ty jsou převážně kosmetické, motor je bez závady. Technická na 2 roky. Výbava: Klimatizace, okna v elektrice s dětskou pojistkou, radio s USB, centrál, k autu funkční rezerva Závady: Převážné kosmetické, viz foto, zadní okna nefunkční (utržené lanko), lehce chycené pravé zadní dveře viz foto

Prodávající
Jiri Stika
Kontaktní formulář
Přidat do oblíbených Odebrat z oblíbených Nabídnout cenu Sdílet Nahlásit inzerát

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!