Opel Meriva (2005) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
50 000 Kč

Opel Meriva (2005)

204 417 km
Nafta
Manuál
Jindřichův Hradec
Karoserie
MPV
Výkon
55 kW
Poznámka

Prodám OA OPEL MERIVA typ Y17TD,motor ISUSU Japonsko,55KW,RV 11.7.2005.ABS,ele. okna,imobilizér, centr. zamykání, nastavitelný volant, snižování a zvedání sedaček. 5 míst k sezení. Elektronová kola,rezerva, deaktivace aerbagu pro děti, originál rádio+CD, ovládání rádia u volantu.Nové závěs. zařízení, nové svislé čepy+tyčky,nové brzdové kotouče a destičky+brzdové potrubí.Oprava v hodnotě 20 000,-Kč.TP+emise 17.12.2020.1. majitel v ČR. Klimatizace.Servisní knížka+návod

Prodávající
Miroslav O.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!