BMW Řada 5 (1989) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 4 další fotky
115 000 Kč

BMW Řada 5 (1989)

315 000 km
Benzin
Manuál
České Budějovice
Karoserie
Sedan
VIN
BC75435
Poznámka

- [ ] Prodam Bmw e34 525i manuál - [ ] Rv.1989 - [ ] M20B25 - [ ] Nájezd 315xxxkm - [ ] Original m technic nárazníky - [ ] Original m technic podvozek - [ ] Zde VIN kód pro ověření : BC75435 - [ ] Dodelavane webasto v Berlíně za 3150€ Telestart - [ ] Alu kola r17 dvojrozmery se zanovnimi pneu původně kola z Bmw e31 - [ ] Auto jsem koupil po prvním majiteli z Berlína které auto kupoval jako nové v AUTOHAUS NORD Berlín - [ ] servisní historie k vozu od roku 1989 faktury atd. - [ ] Originální kupní smlouva k vozu z AUTOHAUS NORD Berlín za 57.274,-DM - [ ] Podvozkově auto v perfektním stavu - [ ] Za mě delany tyto věci : - [ ] Přední zadní kotouče+ destičky pakny - [ ] Hardy spojka - [ ] Kardanove ložisko - [ ] Čepy řízení + geometrie - [ ] Filtry oleje - [ ] Svíčky Bosch - [ ] Palivový filtr - [ ] Stropnice potazena alcantarou bohužel původní byla provešená - [ ] Zadní dil výfuku byl schnili od katalyzátoru dozadu nerez trubky na sponkach není problém vyměnit za originální vyfuk - [ ] Co se tyče koroze všechny dveře Ok - [ ] Na zadním právem lemu je roztrzeni lem cca 1 Cm o plot když pán couvál není vyrezle pouze roztrhle - [ ] Levý práh je Ok pravý ma ve predu u blatniku ze vnitr díru chtělo by udělat - [ ] Co se tyče laku : - [ ] Je v peknem stavu Kapota horsi lak od slunce ale to se da čekat vzhledem k roku vozidla sem tam naky sram od silničního provozu vše odpovídá staří vozu - [ ] Interier modrý hadr ridicovo sedačka rozrhla ve spodní části viz. Foto horsi tapicrungy dveří přední - [ ] Auto ma v rezerve original kanystr Bmw - [ ] Kompletní nářadí - [ ] Original rádio - [ ] Cena 115 000,- Kč DOHODA ma místě Více foto na vyžádání na e-mail

Prodávající
20BOUZI W.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!