Volkswagen New Beetle (2005) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
150 000 Kč

Volkswagen New Beetle (2005)

209 000 km
Nafta
Manuál
Česká Lípa
Karoserie
Kabriolet
Objem
1 900 ccm
Poznámka

Prodám nebo vyměním New Beetle 1,9 TDI, r.v. 10/2005, model 2006 facelift. Ve velice dobrém stavu, střecha elektrická, pevná, plně funkční, motor profi chip 140PS, vyhřívané sedačky, vyhřívaná venkovní zrcátka, super spotřeba, po výměně olejů, rozvodů, komplet spojka vč. setrvačníku (stará k prohlídnutí, nová namontována – s fotodokumentací), vyměněno uložení předních tlumičů, komplet nové brzdy, nový vzduchový i palivový filtr. Vozidlo nebouráno, vše plně funkční, aktuálně najeto 209 000km (nestočeno, možno ověřit), vozidlo přivezeno do ČR ze SRN 1/2016. Nové, 18" pneu na 8,5J x 18 discích. Vozidlo bude před prodejem aktuálně strojově vyčištěno

Prodávající
Petra p.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!