Opel Zafira (2006) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
95 000 Kč

Opel Zafira (2006)

202 164 km
Nafta
Manuál
Český Krumlov
Karoserie
MPV
Objem
1 900 ccm
Poznámka

Prodám 7 místnou Zafiru kterou vlastním a udržuji 5 let. Vozidlo nebylo bourané.ale má nějaké ti škrábance z parkovišť a opotřebení z běžného používání. Po koupi v cca 145 000 km Výměna rozvodů,komplet spojky+setrvačník dále- nová světla,alternátor,startér,CIM jednotka,kabeláž zad.dveří,baterie,po Repasi turba,egr ventilu,pdf filtru. K vozu jsou letní 17+ zimní 16 alu kola. STK do 8.2019 možnost si vzít svého mechanika nic neskrývám. Horší stav štelovací klapky na motoru oprava v oplu 11000 kč i s prací. další informace rád podám na tel: 732235004 nebo e-mailem Jako 3 vůz nevyužit. Po opravě štelovací klapky !!!!!!!!

Prodávající
Miroslav K.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!