Volkswagen Passat (2004) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 3 další fotky
60 000 Kč

Volkswagen Passat (2004)

280 000 km
Nafta
Manuál
Louny
Karoserie
Sedan
Výkon
74 kW
Objem
1 900 ccm
Poznámka

Passat B 5.5, 3/2005 do provozu, 280 000 km, 1.9 TDI, 74 kw Nehavarovane, v ČR první majitel, auto vlastním 8 let, po celou dobu bez závad, pravidelně měněny olej a všechny filtry po 15 tis. vždy castrol long live (ted nově) , dvoje alu kola zimní origo 15 palců a letní 16.. Auto má kosmetické vady přední blatníky a nad SPZ koroze da se opravit jinak v pořádku, dohoda jistá, při rychlém jednání sleva .. Přidám přídavné střešní nosiče HAKR..

Prodávající
Pet r.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!