Volkswagen Golf (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
80 000 Kč

Volkswagen Golf (2002)

224 000 km
Nafta
Manuál
Rychnov nad Kněžnou
Karoserie
Hatchback
Výkon
96 kW
Poznámka

Dobrý den, prodám VW Golf TDi 96kw ASZ special. STK 11/2019, v létě dělaná komplet hlava, hydroštely, těsnění pod havou, rozvody atd.. Výbava: centrál na dálku, klimatizace(nedoplňoval jsem), palubní počítač, okna a zrcátka v elektrice. Auto stojí na stavitelném podvozku který je zapsaný, má chip na cca 115kw jede opravdu hezky. Momentálně stojí na letních 17" kolech které jsou taky zapsané (po domluvě jsem schopen přidat zimní) byl to muj mazlík ale bohužel už se musím posunout dál.... Všechno info a domluva po teefonu 776780409 :)

Prodávající
Miloš m.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!