Nissan X-Trail (2003) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 2 další fotky
59 000 Kč

Nissan X-Trail (2003)

250 000 km
Nafta
Manuál
Jihlava
Karoserie
Terénní
Objem
2 200 ccm
Ekologická daň
Zaplacena
Poznámka

Prodám z důvodu koroze podbehu. Rok po vybrusu motoru ,nový alternátor,nové tlumiče,ramena,letos brzdy komplet i lanovody,nový výfuk,klimatizace,rok stará baterie. Tažné zařízení 2000kg. Vše funguje naprosto v pořádku motorově spolehlivě auto. Přidám sadu obutych zimních kol. Stk letos na jaře. Pridavna dalkova svetla na strese+střešní nosič . Pri rychlém jednání možná dohoda o ceně.

Prodávající
Eva e.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!