Mercedes-Benz Třídy E (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 4 další fotky
100 000 Kč

Mercedes-Benz Třídy E (2002)

251 000 km
Nafta
Automat
Praha
Karoserie
Sedan
Výkon
130 kW
Objem
2 685 ccm
První majitel
Ne
Odpočet DPH
Ne
Poznámka

R.v. 2002 Automatická převodovka (řadí hladce a bez problémů, před cca 20 000 km provedena výměna filtrů a oleje). Před cca 2000 km měněn olej v motoru (5W30). V motoru měním každých 10 000 km a v převodovce měněn každých 60 000 km. Černá matná fólie, nějaký škrábanec se najde, vozidlo je denně v provozu. Technická platí do 4. měsíce 2019. Možno při zájmu trošku slevit. Vozidlo prodávám z důvodu, vyhlídlého jiného, nemám zapotřebí jej za každou cenu prodat. Jinak jsem s tímto modelem MB spokojen a mohu jen doporučit. Spotřeba 6 - 7 l/100km kombinovaně. Když tak mohu doposlat nějaké foto, kdyby byl zájem. K vozidlu dávám originál kola MB v černé barvě s letními pneu. Ty stříbrné jsou zimní a dvě sezony staré pneu. Tel.: 605033440. Bazary nevolat.

Prodávající
Jan V.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!