Fiat Ostatní (2005) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 1 další fotka
72 000 Kč

Fiat Ostatní (2005)

212 000 km
Nafta
Manuál
Bruntál
Karoserie
Hatchback
Poznámka

Prodám nebo vyměním Fiat chroma JTD, rok 2005, 6 rychlostí, najeto 212 tisíc, v dobrém stavu a bez závad. Nové STK do roku 2021, ovládání radia na volantu, palubní počítač atd. Na autě jsou nové rozvody, oleje včetně filtrů, nové přední pružiny včetně vrchního uložení. Auto je udržované, vnitřek nepoškozen, jako nové, jen sednout a jezdit. Nejraději vyměním za 7 míst. Potřebuji větší auto např. ford galaxy, sharan, Alhambra. Jen novější od roku 2001 v dobrém stavu a bez koroze. Žádné zkorodované prosím nenabízet. Prodám za 72000,-kč. Na výměnu kolem 80000,-kč.

Prodávající
Ruda r.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!