Audi A6 (1999) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 2 další fotky
90 000 Kč

Audi A6 (1999)

265 000 km
Benzin
Manuál
Louny
Karoserie
Kombi
Barva
Jiná
První majitel
Ne
Odpočet DPH
Ne
Poznámka

Je to kvadro chip na 220kw aktualni tlak na turbech je 0,95baru jede pekne.Tempomat v kuzi. Zimry kotouce na predku. Stk mam tuseni do 5/2019 je na ni padla stropnice,blatniky jsou nehezky chteli by vymenit. Kazdopadne v tehle barve nejsou k sehnani. Byla to priplatkova a v tehle motorizaci,barve a avantu zadna druha v cr neni km ma 262tis tusim nebo nejak tak,eko placeno samozrejmne,6 q manual

Prodávající
Jaroslava E.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!