Hyundai Coupé (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
59 000 Kč

Hyundai Coupé (2002)

196 000 km
Benzin
Manuál
Semily
Karoserie
Kupé
Výkon
123 kW
Objem
2 700 ccm
Poznámka

r.v. 2002 motor 2.7 V6 123kW najeto 196.000 km Na autě jsou uplně nové zimní gumy Barum Polaris 5 v ceně 5.750 Kč na kterých mám najeto teprve 200 km. V autě je před rokem dělaná spojka i s dvouhmotou od té doby jsem na ní najel 4.000 km, brzdové destičky, řemenice, rozvody, ramena nedávno kupovaný nový startér a posilovač řízení, měněny palivové hadičky které jevily známky stáří. Auto je bez investic Důvod prodeje je ten že chci sedan Auto používám skoro každý den na prodej nespěchám.

Prodávající
Honza h.
Kontaktní formulář
Přidat do oblíbených Odebrat z oblíbených Nabídnout cenu Sdílet Nahlásit inzerát

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!