Volkswagen Golf (2000) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
45 000 Kč

Volkswagen Golf (2000)

337 000 km
Nafta
Manuál
Havlíčkův Brod
Karoserie
Hatchback
Výkon
66 kW
Objem
1 900 ccm
Poznámka

Volkswagen Golf 1.9TDi 66kW Rok výroby: 2000 Nájezd km: 337 000 Palivo: nafta Objem: 1 896 ccm Výkon: 66 kW Převodovka: manuální Prodám VW Golf IV z důvodu potřeby většího vozu. EKO daň se neplatí. Kupovala jsem v 298 tis. km - měněny komplet rozvody, tlumiče, čepy, brzdy, atd. Větší investice: při 316 tis km výměna turba, poté výměna kabelů od řídící jednotky, váha vzduchu, EGR ventil, motorek ostřikovačů, další drobnosti. Minulý rok výměna prahů a hadiček v motorovém prostoru. V lednu 2019 výměna kotoučů, destiček, jednoho brzdiče, oprava ruční brzdy, ABS snímače, atd. + výměna oleje a filtrů, běžný servis a nová STK. Pravidelně servisováno a dost nainvestováno. Původně dovezené z Německa. Jediná investice – netěsní pravý zadní tlumič, ale technickou prošlo bez problému. Nejde centrální zamykání. Jinak v podstatě bez investic, ideální vůz na každodenní ježdění, nízká spotřeba. Vzhledem ke stáří se občas najde nějaká povrchová koroze. K vozu je ještě jeden klíč pouze na odemykání. Možná dohoda, při rychlém jednání přidám sadu jeden rok jetých zimních kol včetně disků.

Prodávající
Radk a.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!