BMW Řada 5 (2004) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
139 000 Kč

BMW Řada 5 (2004)

333 333 km
Nafta
Automat
Karviná
Karoserie
Sedan
Objem
3 000 ccm
Poznámka

Prodám BMW e60 530d r.v. 2004 najeto: 333 333km. O auto jsem vždy pečoval, tak aby mu bylo nejlíp. Garažovano, v zímě minimalně ježděno. Mám firemní auto, takže využití jen o víkendech a to jen když bylo pěkné počasi. Prodávám z důvodu, přechod na BMW xDrive. Na autě je potřeba vyměnit olej a filtry a přední kotouče a destičky, jinak sednout a jezdit. Volat a psát jen Vážní zájemci, žádné výměny nebo slevy neberu!!!!!! Na prodej nespěchám. Kdyby si někdo chtěl filtry a desky vyměnit sám, na ceně dokažu slevnit.

Prodávající
Přem a.
Kontaktní formulář
Přidat do oblíbených Odebrat z oblíbených Nabídnout cenu Sdílet Nahlásit inzerát

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!