Škoda Fabia (2000) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
41 999 Kč

Škoda Fabia (2000)

187 600 km
Benzin
Manuál
Jihlava
Karoserie
Hatchback
Výkon
50 kW
Objem
1 400 ccm
Poznámka

Prodávám z důvodu koupě nového vozu. Auto je po druhým majiteli. Auto má najeto 187 600 km, čtyři airbagy a konstrukt zam. zpátečky. Auto bylo garážované a procházelo pravidelným servisem. Ve 163 300 dělány rozvody originál, brzdové válečky, brzdové hadičky, svíčky, kotouče, lanovody ruční brzdy, or. poklice, destičky, zadní tlumiče, výfuk kompletní. Ve 185 100 nově alternátor originál a měněn olej. Baterie je v autě cca. 2 roky, zánovní letní pneu na discích, zánovní zimní pneu na discích a potahy sedadel. Auto je plně funkční, tiché a pohodlné. Jízda je příjemná vzhledem k roku výroby, ale není to žádný závoďák. Ježděno na prémiová paliva Verva Benzina. Pro více informací mne kontaktujte.

Prodávající
František f.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!