Audi A6 (2006) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
95 000 Kč

Audi A6 (2006)

320 000 km
Nafta
Automat
Praha
Karoserie
Kombi
Výkon
165 kW
Objem
3 000 ccm
Poznámka

Prodam audi A6 rok 2006 3.TDI 165kw automat 4"4 najeto 320 tisic nové zimní pneu stav . opotřebovany škrabannce a nejake nedostatky z provozu. Žádnna koroze. vady. blbne jednotka u turba dle servisu jde klidne ověřit v servisu projevuje se že třeba tyden turbo jde a nekdy ne. Byla repasovana převodovka před 3 mesici a nove brzdy naplně stálo to 86 000kč pro dotazi volejte rád zotpovím nic netajím. slušne jednnani dohoda možná

Prodávající
audi a.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!