Renault Clio (2003) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 2 další fotky
25 000 Kč

Renault Clio (2003)

150 000 km
Nafta
Manuál
Jihlava
Karoserie
Hatchback
Objem
1 500 ccm
Poznámka

Prodám Renault clio Najeto necelých 150 000km Motor 1.5 dCi Technická do července 2020 Budou potřeba udělat brzdy Koroze viz foto Na palubovce svítí airbag + servis ale stačí pomlet s drátky pod sedačkou spolujezdce a vše je ok než se hýbne sedačkou a drátky se zase hnou Ještě svítí stopka ale nevíme proč napíchnuto na diagnostice ale vše ok Baterie je nová Pokud vás bude zajímat více stačí napsat SMS nebo zavolat. Při rychlém jednání sleva

Prodávající
Cli o.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!