Ford Mondeo (2001) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 1 další fotka
26 000 Kč

Ford Mondeo (2001)

255 000 km
LPG/CNG
Manuál
Ústí nad Labem
Karoserie
Sedan
Výkon
92 kW
Objem
1 800 ccm
Poznámka

Prodám Ford Mondeo 1.8,92kw,2001,benzín-Lpg,najeto 255000 km.STK do 6.2020.Nové přední pružiny,lanovody ruční brzdy,zadní brzdiče,nové tlumiče přední haupny-zadní dveře,výměna brzdové kapaliny,klima funguje,vyhřívané přední i zadní okno,zrcátka v elektrice s výhřevem,dálkové ovládání,denní svícení,přímazávání ventilů na LPG.Závady-drobná koroze dveře,spotřeba oleje 1000km-1 litr,podle Etzolta-jak na mondeo v normě.Auto denně v provozu.

Prodávající
Jirka j.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!