Škoda Superb (2004) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
80 000 Kč

Škoda Superb (2004)

265 436 km
Nafta
Manuál
Chomutov
Karoserie
Sedan
Výkon
96 kW
Objem
1 900 ccm
Poznámka

Prodám Škodu Superb 1.9 TDi PLNÉ VÝBAVY!! Co se týče výhřevu sedaček vpředu i vzadu, televize, kůže, xenony a mnoho další. Najeto poctivých 265 436 km. Verze 96 KW. Motor běží jako švýcarské hodinky. Kastle taky pěkná sem tam nějaká orezlinka ale nic hrozného nebo do očí bijícího. Servisní knížka, 2x klíč je samozřejmostí. V blízké době byla na autě dělána nová kompletní zadní náprava + nové kotouče s destičkami vzadu i předu. Stačí sednout a odjed. Na výměny nereáguji čistě jen prodej

Prodávající
Marti n.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!