Chrysler PT Cruiser (2004) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
45 000 Kč

Chrysler PT Cruiser (2004)

108 117 km
Nafta
Manuál
Břeclav
Karoserie
Sedan
Objem
2 200 ccm
Poznámka

Jen pro ty, co nechtějí být přehlédnuti ! Černá barva s designem profesionálních polepů dle vlastního návrhu ve stylu hippie. Auto je v dobrém stavu i péči, dělená zadní sedadla, el. ovládaná okna a zrcátka, autorádio s CD přehrávačem a USB , 2016 nový startér, 2017 nová baterie a velký servis v ceně 26 000 Kč, 2018 lanovody, klimatizace, nová STK v ceně 15 000 Kč. Majitelka autem jezdila od 10/2009( průměrně najeto 4500 km za rok) jako druhá majitelka v ČR. Rok vyroby 2004. Najeto 108 000km

Prodávající
O N.
Kontaktní formulář
Přidat do oblíbených Odebrat z oblíbených Nabídnout cenu Sdílet Nahlásit inzerát

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!