Seat Leon (2005) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 3 další fotky
45 000 Kč

Seat Leon (2005)

199 335 km
Benzin
Manuál
Brno
Karoserie
Hatchback
Objem
1 400 ccm
Poznámka

Dobrý den, Prodám Seat Leon r.v. 2005, najeto 199 335, jsem třetí majitel vozidla, automobil má klimatizaci, po stranách obouchané ale nic dramatického, el. stahování oken, parkovací senzory, centrál, sedačka u řidiče dodrbaná. Přidám sadu zimních kol zakoupených minulou zimu.STK platné do 19.12. 2019, cca za 40 000 km je potřeba udělat rozvody. Férové jednání. O ceně nejdnám. Volejte nebo pište vážní zájemci, jsem časově vytížen. Děkuji.

Prodávající
Pan M.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!