Ford Focus (2008) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 6 dalších fotek
50 000 Kč

Ford Focus (2008)

255 000 km
Nafta
Manuál
Příbram
Karoserie
Kombi
Výkon
80 kW
Objem
1 600 ccm
Poznámka

Prodám FF Combi. Vozidlo běžně užívané. V 200 tis. km měněno turbo a DFP filtr. Ve 220 tis. km měněny rozvody (komplet). Ve 225 tis. km měněny brzdy (komplet). Ve 230 tis. km měněny žhavičky a baterie. Každý rok (od 2016) měněn olej s filtrem. Čerstvě (12/2019) nový olej a hadice k turbu. Nové filtry (kabinový, palivový, vzduch.) Na LZ blatníku odřený o promáčknutý + prasklý kryt LZ světla. Na autě běžné oděrky. Spotřeba se dá udržet dlouhodobě na 5.3 l/100 km. Vozidlo by toho mělo ještě dost najezdit.

Prodávající
David R.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!