Volvo S60 (2001) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 4 další fotky
39 000 Kč

Volvo S60 (2001)

498 000 km
Benzin
Manuál
Nymburk
Karoserie
Sedan
Výkon
147 kW
Objem
2 400 ccm
Poznámka

Prodám volvo ve velmi dobrém technickém stavu. Po výměně spousty dílů. Do vozu během dvou let investováno několik desítek tisíc! :) Má dost najeto, ale po svezení a prohlídce vozu budete více než překvapeni! Více detailních informací do zpráv. Zánovní zimní kola, velmi pěkná letní na litakach. Dělány přední a zadní brzdy, filtry oleje, vemeneny tlumice přední a zadní. Nový zadní tlumič výfuku. svicky tad k vozu mozno prikoupit to same volvo s60 na ND stejne barvy.

Prodávající
pavel p.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!