Audi S6 (1996) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 3 další fotky
100 000 Kč

Audi S6 (1996)

265 000 km
LPG/CNG
Automat
Náchod
Karoserie
Kombi
Výkon
213 kW
Objem
4 200 ccm
Poznámka

s6 Prodám Audi S6 C4 4.2 213kw, rok výroby 1996 Najeto 265k Minulý majitel nechal namontovat LPG pohon. Výbava: funkční šíbr, tempomat, vyhřívaná elektrická sedadla kožená, klima, palubní PC, loketní opěrka. Vady: odřený přední nárazník a orezlé zadní brzdy. Servis: minulý rok proběhla částečná GO motoru, vyměněné rozvody, přetěsněný blok, mám na to fakturu oprava za 35k Rok předtím komplet podvozek oprava za 68k. Více fotografii možné zaslat e-mailem.

Prodávající
Prouza s.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!