Audi A3 (2004) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 2 další fotky
89 000 Kč

Audi A3 (2004)

245 000 km
Nafta
Manuál
Blansko
Karoserie
Hatchback
Objem
2 000 ccm
Poznámka

Dobrý den, prodávám Audi A3 2,0 TDi rv. 2004, aktualne najeto 245xxx, motor BKD. Oproti klasické výbavě navíc LCD 5” rádio, obšitý volant a další. Na autě je spousta věcí udělaných a mechanicky bezproblémové auto s minimálníma emisema (Mám papír od emisí z technické). -Nové rozvody (do roku 2022/310tis. km), spojkové ložisko, naftové čerpadlo, komplet silentbloky na zadní nápravě, řízení (repas ze škodadily.cz) Před 2 rokama nová spojka + dvouhmota, ložiska, kotouče + destičky. Jediný mínus na autě je folie (začíná blednout). Auto je momentálně na zimních kolech. V ceně jsou i letní kola, co jsou na fotkách

Prodávající
Matěj m.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!