BMW Řada 3 (2006) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
258 000 Kč

BMW Řada 3 (2006)

119 000 km
Benzin
Automat
Praha
Karoserie
Kabriolet
Objem
3 000 ccm
Poznámka

Garážovaný, poslední léta téměř nejetý. V zimě nikdy nevyjel. Bílá kůže - nově potažené prvky interiéru. Vynikající technická i vizuální stránka. 8/2019 provedena renovace laku s povrchovou úpravou. Interiér hloubkové čistění - jako nový. Originál alu 18 palců. Pneu 225/40/R18. Multifunkční volant, senzor kontroly tlaku pneu, tempomat, elektricky ovládané sedadla vč pamětí. Reálný a ověřený nájezd km vč. pravidelného servisu.Vše v servisní knize..

Prodávající
Tvrd ý.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!