BMW Z3 (1997) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
130 000 Kč

BMW Z3 (1997)

166 000 km
Benzin
Manuál
Rychnov nad Kněžnou
Karoserie
Kabriolet
Objem
1 800 ccm
Poznámka

Dobrý den, nabízím ke koupi svůj kabriolet. Je v dobrém stavu, podvozek bez vůlí, nové náplně, svíčky spoustu(nových origo) dílů přidám. Nový chladič, výfuk a baterie. Po dlouhém hledání přivezen z Německa, stačí STK, registrace a možno vyrazit. Najeto 166 000 km, známá celková historie, více na místě nebo po telefonu. Důvod přestavba bytu a s tím nutná investice.

Prodávající
Tomá š.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!